top of page
DSC_2441.jpg

Sesja noworodkowa

Sesje noworodkowego wykonuję między 5 a 21 dniem życia dziecka. Jest to optymalny czas, gdy maluszek jest jeszcze bardzo plastyczny a jego sen jest mocny. Należy jednak pamietać, że każde dziecko jest inne i to ono dyktuje warunki. Wykonuję tylko bezpieczne i komfortowe dla dziecka pozycje, te w których będzie mu najwygodniej. Zawsze proszę także o asystowanie rodziców, dzięki czemu mam pewność że maluszek jest zawsze bezpieczny w 100%.

Najważniejszym aspektem sesji noworodkowych są ujęcia rodzinne -  z rodzicami oraz rodzeństwem. Te pierwsze chwile nowego członka rodziny trzeba uwiecznić, bo są niepowtarzalne.

W studio panuje idealna temperatura do sesji noworodkowej - jest bardzo ciepło, cały czas dogrzewa farelka, która dodatkowo przyjemnie szumi. Czeka też szumiś, podkłady i pieluszki oraz cała szafa strojów, propsów, dodatków i dekoracji.

Pamiętaj, aby na sesję noworodkową zapisać się będąc jeszcze w ciąży. Zapisujemy wtedy orientacyjny czas sesji, a precyzujemy go tuż po porodzie. 

Sesja noworodkowa trwa od 2 do 4 godzin, zarezerwujcie więc sobie cały dzień, bądźcie spokojni i odprężeni. Czeka na Was herbata, kawa, napoje i przekąski. 

DSC_0066
DSC_5030
bottom of page