top of page
1a.jpg

Sesje dziecięce

Sesje dziecięce to morze pomysłów i pełna szafa strojów i akcesoriów. Zrealizuję każdy pomysł Klienta, zaproponuję najpiękniejsze stylizacje - nowoczesne i klasyczne, minimalistyczne lub z przesytem. Jednym słowem - każdy znajdzie u mnie to czego potrzebuje. Jeśli nie macie swoich pomysłów - nie martwcie się, wymyślę i przygotuję dla Was coś pięknego.

Zapraszam na sesje dziecięce i rodzinne - klasyczne zdjęcia dla każdego, sesje tematyczne i okazjonalne -  np. na Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Dzień Dziecka.

Podczas każdej sesji dziecięcej obowiązkowo wykonuję ujęcia rodzinne - jest to doskonała a jakże rzadka okazja do wspólnych zdjęć rodziców z dziećmi. Pamiętajcie o spójnym ubiorze - najlepiej uniwersalne i stonowane kolory. 

Dla dzieci w wieku 0-2 lata oraz dla pań znajdziecie w moim asortymencie duży wybór strojów i dodatków - nakryć głowy, wianków, dekoracji. Wszystko to jest do Waszej dyspozycji.

40756489_1850931431651867_10502380234945

Sesje roczkowa cake smash

Pierwsze urodziny to ważne wydarzenie. A pierwszy prawdziwy tort uwieczniony na zdjęciu to super pamiątka. I to nie tort wniesiony na stół a postawiony tuż przed jubilatem, aby sam osobiście mógł go skosztować. 

Sesje urodzinowe smash cake z prawdziwym tortem to super zabawa, niepowtarzalne kadry i cudne miny dzieci. Niepozowane, spontaniczne i pełne emocji zdjęcia.

Podczas sesji dziecko ma wręcz obowiązek obrudzić się od stóp do głów. Nie ograniczamy go, może się bawić do woli. Po wykonaniu zdjęć mały bohater wędruje do wanienki, a jego kąpiel również uwieczniamy na zdjęciach. Chlapanie w wodzie to także super zabawa i piękne naturalne i niepozowane kadry.

Torty zamawiane są z okolicznych cukierni według wcześniejszych ustaleń z rodzicami dziecka co do jego wyglądu. 

Podczas sesje cake smash wykonuję także ujęcia w klasycznych stylizacjach oraz obowiązkowe ujęcia z rodzicami. 

Sesja urodzina cake smash to idealny pomysł na prezent dla małego jubilata. 

bottom of page