Sesja ciążowa

Zatrzymane na fotografiach emocje i ważny moment z życia kobiety - okres oczekiwania na dziecko. Wyjątkowo kobiece i sensualne sesje brzuszkowe - bardziej klasyczne dla tradycjonalistek lub bardziej seksowne dla odważnych. Sesje przy udziale partnera i rodzeństwa. Serdecznie zapraszam - świetne przeżycie i cudowna pamiątka na całe życie.

Sesje ciążowe wykonuję najczęściej po 26 tygodniu ciąży lub wcześniej jeśli brzuszek jest już dobrze widoczny. Nie czekaj jednak zbyt długo - w ostatnich tygodniach samopoczucie może spowodować dyskomfort podczas sesji. Oczywiście zrobię wszystko, aby Twój czas spędzony ze mną w studio był miły i komfortowy.

O przygotowanie do sesji zadba wizażystka, sprawiając że będziesz jeszcze piękniejsza i kobieca. Moja bogata garderoba jest do Twojej dyspozycji - czekają suknie, body, tkaniny, seksowna bielizna oraz dodatki - biżuteria, nakrycia głowy, wianki, kwiaty. Jeśli w sesji bierze udział starsze rodzeństwo stroje znajdą się też dla nich. Nie martw się - dostaniesz dokładne wytyczne co do przygotowania do sesji.

Serdecznie zapraszam do zapisania na fotografiach tego wyjątkowego czasu. 

DSC_8069fb
_DSC1238

Sesja noworodkowa

Sesje noworodkowego wykonuję między 5 a 21 dniem życia dziecka. Jest to optymalny czas, gdy maluszek jest jeszcze bardzo plastyczny a jego sen jest mocny. Należy jednak pamietać, że każde dziecko jest inne i to ono dyktuje warunki. Wykonuję tylko bezpieczne i komfortowe dla dziecka pozycje, te w których będzie mu najwygodniej. Zawsze proszę także o asystowanie rodziców, dzięki czemu mam pewność że maluszek jest zawsze bezpieczny w 100%.

Najważniejszym aspektem sesji noworodkowych są ujęcia rodzinne -  z rodzicami oraz rodzeństwem. Te pierwsze chwile nowego członka rodziny trzeba uwiecznić, bo są niepowtarzalne.

W studio panuje idealna temperatura do sesji noworodkowej - jest bardzo ciepło, cały czas dogrzewa farelka, która dodatkowo przyjemnie szumi. Czeka też szumiś, podkłady i pieluszki oraz cała szafa strojów, propsów, dodatków i dekoracji.

Pamiętaj, aby na sesję noworodkową zapisać się będąc jeszcze w ciąży. Zapisujemy wtedy orientacyjny czas sesji, a precyzujemy go tuż po porodzie. 

Sesja noworodkowa trwa od 2 do 4 godzin, zarezerwujcie więc sobie cały dzień, bądźcie spokojni i odprężeni. Czeka na Was herbata, kawa, napoje i przekąski. 

DSC_4309

DSC_0066

DSC_5030

Sesja portretowa

Na sesje portretowe zapraszam dzieci starsze, powyżej 5 lat, nastolatki oraz dorosłych (sesje kobiece, sensualne sesje dla par itp). Istnieje możliwość wykonania portretów młodszym dzieciom np. małego dziecka z mamą lub tatą. To wyjątkowe zdjęcia, bardziej poważne i artystyczne, ale jednocześnie pełne emocji i piękna.

Zdjęcia wykonuję na tle czarnym lub malowanym (art), w ciemnej oprawie, ale jestem otwarta także na propozycje Klientów. Do dyspozycji różne stroje i akcesoria, które urozmaicą zdjęcie. Jeżeli macie swoje wyjątkowe akcesoria np. instrument muzyczny, piękny strój, nakrycie głowy lub jakiś symboliczny rekwizyt - koniecznie zabierzcie je ze sobą na naszą sesję. Nie dość, że urozmaici zdjęcie to będzie też cudowną uwiecznioną na fotografii pamiątką.

 

Edycja portretów odbywa się indywidualnie wg pomysłu na zdjęcie - klasycznie lub bardziej artystycznie/malarsko. Wszystko po to, aby zdjęcie było wyjątkowe i niepowtarzalne.

Sesja portretowa to znakomity pomysł na prezent.

DSC_1123fb

Sesja plenerowa

Sesje plenerowe wykonuję w moich ulubionych miejscach w okolicy studia lub we wskazanym przez Klienta miejscu. Mogą to być proste sesje rodzinne, sesje ciążowe lub sesje dziecięce - w wydaniu klasycznym lub stylizowane.

Sesje plenerowe wykonuję przez cały rok. Stylizacje i pomysły dostosowujemy do pory roku

i panujących warunków atmosferycznych oraz do piękna otoczenia i tego co w danym momencie proponuje nam przyroda np. sesje w lawendzie, makach, sadzie owocowym w różnych jego etapach, polach rzepaku i zbóż, nad jeziorami, w parkach, w ogrodach itp.

Sesje plenerowe są dla wszystkich i tylko od Was zależy czy będzie bardziej spontaniczna i naturalna czy też bardziej pozowana. W plenerze mamy o wiele więcej możliwości i czasem po zrealizowaniu wcześniejszych pomysłów zostaje czas na coś niezaplanowanego i zupełnie zaskakującego :)

C4287

_DSC2123a

Sesje dziecięce

Sesje dziecięce to morze pomysłów i pełna szafa strojów i akcesoriów. Zrealizuję każdy pomysł Klienta, zaproponuję najpiękniejsze stylizacje - nowoczesne i klasyczne, minimalistyczne lub z przesytem. Jednym słowem - każdy znajdzie u mnie to czego potrzebuje. Jeśli nie macie swoich pomysłów - nie martwcie się, wymyślę i przygotuję dla Was coś pięknego.

Zapraszam na sesje dziecięce i rodzinne - klasyczne zdjęcia dla każdego, sesje tematyczne i okazjonalne -  np. na Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Dzień Dziecka.

Podczas każdej sesji dziecięcej obowiązkowo wykonuję ujęcia rodzinne - jest to doskonała a jakże rzadka okazja do wspólnych zdjęć rodziców z dziećmi. Pamiętajcie o spójnym ubiorze - najlepiej uniwersalne i stonowane kolory. 

Dla dzieci w wieku 0-2 lata oraz dla pań znajdziecie w moim asortymencie duży wybór strojów i dodatków - nakryć głowy, wianków, dekoracji. Wszystko to jest do Waszej dyspozycji.

Sesje roczkowa cake smash

Pierwsze urodziny to ważne wydarzenie. A pierwszy prawdziwy tort uwieczniony na zdjęciu to super pamiątka. I to nie tort wniesiony na stół a postawiony tuż przed jubilatem, aby sam osobiście mógł go skosztować. 

Sesje urodzinowe smash cake z prawdziwym tortem to super zabawa, niepowtarzalne kadry i cudne miny dzieci. Niepozowane, spontaniczne i pełne emocji zdjęcia.

Podczas sesji dziecko ma wręcz obowiązek obrudzić się od stóp do głów. Nie ograniczamy go, może się bawić do woli. Po wykonaniu zdjęć mały bohater wędruje do wanienki, a jego kąpiel również uwieczniamy na zdjęciach. Chlapanie w wodzie to także super zabawa i piękne naturalne i niepozowane kadry.

Torty zamawiane są z okolicznych cukierni według wcześniejszych ustaleń z rodzicami dziecka co do jego wyglądu. 

Podczas sesje cake smash wykonuję także ujęcia w klasycznych stylizacjach oraz obowiązkowe ujęcia z rodzicami. 

Sesja urodzina cake smash to idealny pomysł na prezent dla małego jubilata. 

Copyright © 2019 Mama ZuHa Magdalena Wójciak
Fotograf Poznań Komorniki

Studio Fotografii Mama ZuHa Magdalena Wójciak

ul. Sadowa 6, 62-052 Rosnowo k. Komornik

tel. 533024526, email: magdalena@wojciak.com.pl

  • Facebook Classic