Sesja ciążowa

Zatrzymane na fotografiach emocje i ważny moment z życia kobiety - okres oczekiwania na dziecko. Wyjątkowo kobiece i sensualne sesje brzuszkowe - bardziej klasyczne dla tradycjonalistek lub bardziej seksowne dla odważnych. Sesje przy udziale partnera i rodzeństwa. Serdecznie zapraszam - świetne przeżycie i cudowna pamiątka na całe życie.

Sesje ciążowe wykonuję najczęściej po 26 tygodniu ciąży lub wcześniej jeśli brzuszek jest już dobrze widoczny. Nie czekaj jednak zbyt długo - w ostatnich tygodniach samopoczucie może spowodować dyskomfort podczas sesji. Oczywiście zrobię wszystko, aby Twój czas spędzony ze mną w studio był miły i komfortowy.

O przygotowanie do sesji zadba wizażystka, sprawiając że będziesz jeszcze piękniejsza i kobieca. Moja bogata garderoba jest do Twojej dyspozycji - czekają suknie, body, tkaniny, seksowna bielizna oraz dodatki - biżuteria, nakrycia głowy, wianki, kwiaty. Jeśli w sesji bierze udział starsze rodzeństwo stroje znajdą się też dla nich. Nie martw się - dostaniesz dokładne wytyczne co do przygotowania do sesji.

Serdecznie zapraszam do zapisania na fotografiach tego wyjątkowego czasu. 

DSC_8069fb
_DSC1238
Copyright © 2019 Mama ZuHa Magdalena Wójciak
Fotograf Poznań Komorniki

Studio Fotografii Mama ZuHa Magdalena Wójciak

ul. Sadowa 6, 62-052 Rosnowo k. Komornik

tel. 533024526, email: magdalena@wojciak.com.pl

  • Facebook Classic